Що таке рани на ногах? Від чого вони можуть виникнути?

 Трофічні виразки.

  Що таке рани на ногах? Від чого вони можуть виникнути?  Спровокувати  трофічні виразки (рани) може пошкодження вени або просто запущений варикоз.

Варикоз – це не просте розширення вен. Це вкрай небезпечне захворювання, яке може призвести до значної кількості ускладнень.

Трофічні зміни шкіри при варикозі нижніх кінцівок.

Приводять вказані зміни до того, що навіть незначні  травми перетворюється у виразку, вилікувати яку дуже складно. Причиною утворення виразок є порушення циркуляції крові і «недопостачання» поживних речовин до уражених тканин. Трофіка в перекладі означає «живлення». Захисні функції шкіри послаблюються і гостре запалення часто викликається незначними запаленнями або пошкодженнями шкіри. Бактерії, проникаючи в рану, сприяють швидкому запальному процесу За звичай вони виникають на поверхні шкіри в області середньої третини та нижньої третини гомілки.

Пацієнту, який страждає на варикозне розширення нижніх кінцівок,  дуже важливо оберігати ніжки  від різноманітних травмуючих впливів.

Чинники, які  провокують появу трофічних  виразок.

Існує певний  ряд чинників, які  провокують появу трофічних  виразок на поверхні шкіри при варикозному розширенні:

  1. Порушення обміну речовин.
  2. Збій в діяльності систем  імунного захисту.
  3. Підвищення тиску  крові в артеріальних судинах.
  4. Інтоксикація в організмі.
  5. Дерматити.
  6. Тривалий носіння  незручного взуття.

В медичному центрі «Материнка» успішно лікують варикозну хворобу запатентованим безопераційним методом  лікаря Терновської Тамари Олексіївни, який включає: крапельниці з перекисом водню, гірудотерапію (застосування п’явок), дієтотерапію. Коли зникають прояви варикозної хвороби, настає активне загоювання трофічних виразок.

www.materinka.org

*Попередній запис на консультацію обов’язковий:

+38 050 80 78 724

+38 096 534 52 05

2020-12-16T11:33:37+00:00
Call Now Button