Що ж таке глютен? І який зв’язок мучних виробів з варикозним розширенням вен?

Із лекції професора С.А Батечка про глютен
У цій лекції йде мова про глютен, який знаходиться у хлібобулочних виробах. Що ж таке глютен?
Це група білків (або клейковина). Міститься в таких злакових як пшениця,жито овес, ячмінь. Батечко наголошує ,що сучасні злакові культури містять 42 хромосоми ( раніше 18) і складаються з 2х складових-це білок 20%,80% глютен та вуглеводи. Глютен – це клейковина,складний білок, в свою чергу складається з альфа-бета;-гамма;-дельта – глідаїнів. Альфа-глідаїн – потрапляє у шлунок перетворюючись у молекули які легкістю проникають з шлунку у крові і через гематоенцефалічний бар’єр потрапляє у мозок. Там молекули альфа – глідаїну вже блокує опіатні рецептори, що призводить до залежності від глютенвмісних продуктів.
Професор Батечко наводить приклади про шкоду глютену для організму. У другій світовій війні психіатри забили тривогу тому,що знизилась кількість хворих на шизофренію. У Кенії та Нова Гвінея шизофренії стало 2 випадки на 65 тис людей. Через деякий час почали завозити хліб, і ця хвороба зросла в 65раз. Науковці проводили дослід : взяли 2 групи мишей; першій групі були введені у їхню кров пептиди хлібу. Всі вони загинули через пошкодження головного мозку в страшних муках. Другій групі вводили у кров пептиди дикої пшениці, ця група залишилась живою та щасливою.
Дія альфа – глідаїна проста. Він відкладається під ендотелієм судин на всьому їх протязі. В результаті цього стінка судини стає щільною та втрачає свою еластичність,що є однією із причин виникнення варикозної хвороби, атеросклерозу.
Ознаки непереносимості глютену:
-розлади травлення
-втома без причини
-головні болі,запаморочення
-гормональні порушення які призводять до полікістозу,безпліддя,викиднів
-проблеми з суглобами (артрози,артрити)
-міалгія (м’язовий біль)
-неврологічні проблеми (деменція,хвороби Альцгеймера)
-судоми,епілепсія,мігрень
-аутоімунні захворювання, діабет, ревматоїдний артрит, тиреотит
-аутизм
-алкоголізм
-атаксія
Клітини Пуркіньє,що містяться в мозочку,після пошкодженням глютеном, не відновлюються взагалі!

На думку професора С.А Батечка людський організм руйнують:
Глютеновмісні продукти( хліб,пшениця,ячмінь,жито)
Цукор
Молоко
М’ясо
С.А Батечко наводить приклад з власного спостереження: якщо до нього приводили дитину з астмою чи алергічним дерматитом,то після виключення з їжі молоковмісних продуктів та хліба – через 2 місяці хвороби зникали!
Данна інформація про зв’язок мучних виробів з варикозним розширенням вен була наведенна в рамках інформування про основи здорового харчування для поліпшення якості життя людей, які звертаються до медичного кабінету “Материнка”. Так як спеціалізується “Материнка” на лікуванні варикозу без операції методом Терновської Т.О., тому з метою зменшення рецедивів наведенно данні профеора С.А. Батечко щодо зв’язку глютеновмісних продуктів з варикозним розширенням вен.

2020-01-20T12:40:45+00:00
Call Now Button