Скільки потрібно часу для відновлення клапанів вен ніг?- запитання, яке задають лікарям МЦ “Материнка” (щодо методу Терновської Т.О. звуження розширених вен)

Скільки потрібно часу для відновлення клапанів вен ніг?

  • Спостереження за відновленням роботи клапанів після тривалого курсу процедур перекису водню відбувається дуже часто. Але, якщо присутні аномалії структури клапану, може спостерігатись клапанна недостатність, на яку ми не можемо вплинути.
  • В практиці МЦ «Материнка» були такі випадки, коли пацієнт – молода жінка, ще не народжувала, але в неї такі особливості організму.
  • Радимо наше щадне лікування, щоб звузити розширені вени або інші методи, які виключають судину з кровообігу, на вибір  хворого.

 Які методи лікування варикозу існують?

Компресійна склеротерапія – використовується пінна форма склерозуючої речовини.

Ендовазальна лазерна облітерація – опромінення внутрішньої поверхні варикозної вени променем лазера.

Мініфлебектомія – вдосконалений спосіб  хірургічного втручання, з покращенними технологіями видалення вен..

Механохімічна абляція – на уражену варикозом вену застосовують механічне пошкодження внутрішнього шару стінки вени   зсередини ріжучою частиною катетера з паралельним введенням склерозанту

Оклюзія ціаноакрилатним клеєм – введення склеюючої речовини «клею».

Радіочастотна абляція – в варикозну вену вводиться радіочастотний катетер, який «заварює» вену за рахунок мікрохвильового впливу.

Ці методики не виліковують, а ліквідовують вени.

Натомість МЦ «Материнка» пропонує венозберігаючий варіант!

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Інформація щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. можлива за номером: 050 80 78 724.

Щодо вартості звуження розширених вен оплата проходить в відповідності до кількості участків розширених вен. Середня тривалість 2 тижня, в день по 2-3 процедури. Курс лікування 10-15 тис.грн ( станом на січень 2024 року).

Ми готові допомогти Вам покращити стан здоров’я. https://materinka.org/

2024-01-31T14:59:49+00:00
Call Now Button