Термічна обробка їжі. Вплив на варикозну хворобу і здоров’я вцілому.

Що таке механізм «само перетравлення». Вплив того що ми їмо на організм людини, і на вени зокрема (варикозну хворобу-так як ця хвороба є своєрідним проявом порушень в сердцевосудинній системі).
Зараз все частіше в засобах масової інформації звучить вислів «само перетравлення їжі». Що це означає? Вже ні для кого не секрет, що людський організм це є само оздоровлююча, самовідновлююча, саморегенеруюча, система. Його шлунково-кишковий тракт та травна система влаштована для вживання рослинної їжі. Людину зараз відносять до виду всеїдних, але все ж таки ближче до травоїдних. В кожній рослині є такі ферменти-ензими. Це речовина, яка приймає участь в перетравлюванні їжі. Якщо рослина не пройшла термічну обробку, то завдяки ензимам перетравлювання починається вже в ротовій порожнині. Це покращує якість травлення та засвоєння їжі. Ензими «розкладають» будь яку їжу на базові елементи і допомагають нам засвоїти корисні речовини. Ферменти. Які присутні в клітинах людського організму. Повністю ідентичні ензимам, що живуть в рослинних клітинах, так само як атоми нашого тіла ідентичні атомам. З яких складаються рослини. Максимальна активність ензимів при температурі 36-40 С . При чому підвищення температури на кожні 0.5 С – означає підвищення активності ензимів на 35 відсотків. Ось чому у хворого зазвичай виникає жар: організм підвищує температуру тіла для активування ензимів. Дослідження та спостереження за хворими в цьому напрямку проводить також відомий японський лікар гастроентеролог та хірург Хиромі Шинья автор книг. Які присвячені здоровому харчуванні. Серед них дуже відомі – «чарівні ензими», де він викладає програму здорового харчування. Цікавий факт – за сорок років своєї лікувальної практики він не виписав жодної довідки про смерть, хоча йому доводилось лікувати навіть онкохворих. Також він вважає, чим раніше людина починає харчуватися продуктами тваринного походження. Тим раніше починає хворіти. Враховуючи особливості будови нашого організму доцільно відкореагувати харчування з найбільшою користю для нас необхідно таким чином. Щоб співвідношення термічно обробленої їжі до сирої було не менше чим 1 до 3. Так як ензими гинуть при температурі 40 С, а без них в нашому організмі не засвоюється вітаміни, а під дією високих температур мінерали з органічних перетворюються в неорганічні і не несуть ніякої користі для організму. Тобто їжа, яка мала бути цілющою для нашого організму при термічній обробці перетворюється на шкідливу.

Дана інформація подана в рамках інформування пацієнтів медичного кабінету “Материнка”, особливо тих, хто проходить курс лікування вакозу без операції методом Терновської Тамари Олексіївни. Мета – покращити загальний стан організму вцілому і серцевосудинну систему зокрема.

2020-01-04T15:24:48+00:00
Call Now Button