Типи тренувань дихання і практичні поради від Терновської Тамари Олексіївни (МЦ “Материнка”)

В медичному кабінеті «Материнка» перед початком роботи проводяться цікаві п’ятихвилинки:

 •    Правильне дихання сприяє накопиченню вуглекислоти для потреб організму. СО2 впливає на кількість іонів натрію, утворення ферментів, гормонів, стабілізує функції підшлункової залози, печінки.
 •  В кримську війну виявили, що рани в турецьких солдат швидше загоювались, ніж у англичан чи французів. Турки їли рослинну їжу , багату на СО2. Утворенні під дію вуглекислоти білки якраз і сприяли швидкому загоєнню ран.
 •   Правильне дихання також сприятиме цьому завдяки накопиченню СО2. Зробіть видих – вдих, а потім затримайте дихання. Якщо можете протримати затримання   40 секунд до першого вдиху – Ви на шляху здоров’я!
 • Дослідники правильного дихання вважають його кращою методикою загального самооздоровлення і стверджують, що одне покоління правильно дихаючих людей може відновити  людство. Не було б бронхіальної астми, серцево-судинних захворювань, аблітеруючого атеросклерозу   тощо.
 • Йоги кажуть – не дихайте ротом, бо це наче Ви їсте носом. А ніс вдихає на 25% більше повітря, ніж рот!
 • Метою нормалізації дихання є збагачення організму СО2. До цього існують 3 підходи:
 1. Дихання через мішечок, через апарат Фролова, «Самздрав» та ін.;
 2. Метод вольової ліквідації глибокого дихання по Бутейко;
 3. Рідке дихання що використовують йоги.

Уроки мудрості народної та від видатних людей:

 •  Всі ми зараз в стресі, тому пам’ятайте, що: вчора – то вже  історія; завтра – то містерія; а сьогодні потрібно сприймати як подарунок долі.
 • Вищим ступенем складності є простота (Да-Вінчі )
 •   Бійтесь людей, які не їдять м’ясного, солодкого, жирного, не п’ють і не курять – Представте собі як же вони будуть тоді над Вами  знущатись)

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Довідка щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. та рекомендацій можлива за номером: 050 80 78 724.

Щодо вартості звуження розширених вен оплата проходить в відповідності до кількості участків розширених вен (середня тривалість 2 тижня, по 2-3 процедури в день 10-15 тис.грн , станом на листопад 2023 року).

Метод Терновської Т.О. вдосконалюється протягом багаторічної практики (з 2003 року, запатентований в 2009 році) ефективного застосування і містить в собі увесь обсяг теоретичних і практичних знань, необхідних для безпечного і якісного проведення лікувальних процедур.

Ми готові допомогти Вам покращити стан здоров’я.

2023-11-22T19:23:25+00:00
Call Now Button