Коли допомогає гірудотерапія (медична п’явка) в гінекології? Практичний досвід МЦ “Материнка”

П’явка (гірудотерапія) в гінекології.

П’явка використовується в гінекології в МЦ «Материнка» не тільки на зовнішніх покровах, але й внутрішньовагінально. Гірудотерапія відіграє важливу роль у гінекологічних хворобах, таких як запалення матки і придатків, ендометріози, хронічні запалення, ановуляторний цикл, болючі місячні, різні спазми, неправильні положення матки. При наявності цих захворювань використання п’явок дає позитивний результат. Окрім цього, п’явка корисна як профілактичний засіб для ліквідації болючих місячних.
Всі гінекологічні захворювання протікають на фоні запалення, болючості, гормональних порушень та, найчастіше, з порушенням менструального циклу. Це виникає через зміни кровопостачання в органах малого тазу, що знижує опір тканин і сприяє проникненню інфекції.
Зовнішньо п’явочки в МЦ «Материнка» приставляються в надлобковій та паховій зонах справа та зліва, внизу живота, ділянці куприка та вздовж хребта до попереку. Лікування п’явками проводиться через день, при больових відчуттях – кожен день до зникнення симптомів. За одну процедуру ставиться до десяти п’явок. Курс лікування – десять днів, повторення курсу через 3, 6 місяців в залежності від важкості захворювання, від одного до чотирьох разів.
Внутрішньовагінально п’явочки приставляються навколо шийки матки та на саму шийку, на склепіння матки. Лікування п’явками проводиться два – три рази на тиждень. Приставляється від чотирьох до восьми п’явочок на сеанс до їх повного відпадання. Якщо є спайковий процес або перенесені оперативні втручання, тоді лікування п’явками довге і потребує курсів по 15 процедур з інтервалом між курсами в 15 днів.
На консультацію по гірудотерапії в МЦ «Материнка» приходять після попереднього запису по телефону –
+380 50 80 78 724;
+380 96 53 45 205.
Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!
Щодо лікування інших захворювань і варикозу без операції щадним методом Терновської Т.О.(звуження вен і часткове/повне відновлення роботи клапанів вен) та рекомендацій дізнавайтесь за номером:
050 80 78 724
Ми завжди раді допомогти Вам досягти бажаного, в оздоровленні свого тіла.
МЦ «Материнка»


#пявками #гірудотерапія #лікуванняпявками #girudoterapia #piavka #piyavkami #материнка #лікуваннявен #гінекологія #лікуваннябезпліддя #ендометріоз #лікуванняжіночиххвороб #терновська #leaches #pijavka

2022-11-07T12:48:53+00:00
Call Now Button