Ускладнення варикозної хвороби. Що робити?

РАНИ НА НОГАХ

Що таке рани на ногах?

Від чого вони можуть виникнути?

Спровокувати  трофічні виразки (рани) може пошкодження вени або просто запущений варикоз.

Варикоз – це не просте розширення вен. Це вкрай небезпечне захворювання, яке може призвести до значної кількості ускладнень. Трофічні зміни шкіри при варикозі нижніх кінцівок приводять до того, що навіть незначні  травми перетворюється у виразку, вилікувати яку дуже складно. Причиною утворення виразок є порушення циркуляції крові і «недопостачання» поживних речовин до уражених тканин. Трофіка в перекладі означає «живлення». Захисні функції шкіри послаблюються і гостре запалення часто викликається незначними запаленнями або пошкодженнями шкіри. Бактерії, проникаючи в рану, сприяють швидкому запальному процесу За звичай вони виникають на поверхні шкіри в області середньої третини та нижньої третини гомілки.

Пацієнту, який страждає на варикозне розширення нижніх кінцівок , дуже важливо оберігати ніжки  від різноманітних травмуючих впливів. Існує певний  ряд чинників, які  провокують появу трофічних  виразок на поверхні шкіри при варикозному розширенні:

  1. Порушення обміну речовин.
  2. Збій в діяльності систем  імунного захисту.
  3. Підвищення тиску  крові в артеріальних судинах.
  4. Інтоксикація в організмі.
  5. Дерматити.
  6. Тривалий носіння  незручного взуття.

В медичному центрі «Материнка» успішно лікують варикозну хворобу запатентованим безопераційним методом  лікаря Терновської Тамари Олексіївни, який включає: крапельниці з перекисом водню, гірудотерапію (застосування п’явок), дієтотерапію.

Коли зникають прояви варикозної хвороби, настає активне загоювання трофічних виразок.

Попередній запис обов’язковий по телефону +380508078724.

www.materinka.org

2021-06-14T10:58:55+00:00
Call Now Button