В МЦ “Материнка” заняття колективу про кісти (лікування соком лопуха), обмороження ніг, холестерин, глютен. Те, що може покращити якість життя.

Про глютен, холестерин, обмороження кінцівок, лікування кіст, і краплини мудрості..

Корисна інформація із ранкових п’ятихвилинок медичного кабінету «Материнка»:

 • Книга «Мозок у небезпеці» невропатолога Девіда Перлмутера. Лікар практикує метод схоластичного лікування, що являє собою лікування  хворої ділянки тіла не окремо, а з урахуванням роботи усього людського організму. Якщо у людини проявляються такі симптоми, як головний біль, мігрень, синдром Туретта, судоми, безсоння, безпричинна тривога, гіперактивність у дітей, депресія –  він радить уникати глютеновмісні продукти. Лікаря вразили результати спостережень за пацієнтами, котрі перешли на безглютенову дієту! «Мудрість починається із здивувань»,- як казав Сократ.
 • Роль холестерину в організмі. Він потрібен тілу, щоб синтезувати гормони та вітамін D-3, входить у склад клітин. Проведені досліди над майже як 5000 чоловік протягом 18 років показали, що у людей із завищеним холестерином процеси мислення кращі. Натомість у людей із заниженим рівнем холестерину є схильність до деменції. Вчені приходять до думки, що різко знижувати цей рівень все ж таки не варто.
 •  Але шкідливість холестерину проявляється тоді, коли людина вживає цукор. В організмі протеїни низької щільності приєднують глюкозу, стають глюкозованими і утворюють атеросклеротичні бляшки.
 • Як обговорювалось на минулих заняттях – цукор приводить до хвороби Альцгеймера і деменції. Чим же відрізняються ці хворобливі прояви? Деменція – це симптом цілої низки хвороб у вигляді втрати пам’яті. А хвороба Альцгеймера – це безпосередньо хвороба, при якій накопичуються білки амілоїди, що замінюють собою клітини мозку.
 •  Сік із лопуха. Для виготовлення пів літра корисної рідини довелося зібрати та переробити 1 кг листя лопуха (розрахунок для курсу). Суть його дії полягає в профілактиці і лікуванні кіст та фіброміом. Вживати по 15 мг в день, протягом 1-3 курсів лікування.
 • Рубрика “Про вени і варикозне розширення вен”. Корисно бути в курсі і тих методів, якими не лікуємо. Хірург, кандидат медичних наук Ілюхін Євгеній Аркадійович зазначає, що хірургічне, лазерне та лікування за допомогою склерозанту попереджує утворення тромбофлебітів, трофічних виразок, покращує зовнішній вигляд ніг, попереджує венозну недостатність. Але симптоми варикозної хвороби, такі як судоми, стомлюваність, важкість, набряки уходять не завжди при лікуванні вен. При лікуванні безопераційним методом Терновської Тамари Олексіївни отримуємо більший результат щодо усунення вказаних симптомів, так як наше лікування не знищує вени, а звужує розширені вени і відновлює частково/повністю клапани вен.
 •  Досить часто бачимо скептичне ставлення до гірудотерапії (лікування медичною п’явкою). Розглянемо причини. Як лікарі, не маючи досвіду гірудотерапії, жахають застосуванням п’явок? Подекуди від спеціалістів, які бачили п’явок лише на картинках  або їм в дитинстві  до ноги чіплялася п’явка у річці,  можна почути спотворюючі дійсність факти про гірудотерапію. Вони кажуть, що після укусів на все життя залишаються великі рубці (а насправді – маленькі або зникають), і що не можна застосовувати при ліпадерматосклерозі (хоча в МЦ «Материнка» як раз і лікується дана хвороба п’явками). Не розуміючись на гірудотерапії, вони говорять, що можна заразитися від п’явки хворобами крові. Але, наприклад, до МЦ «Материнка» п’явки доставляються з біофабрик, до використання зберігаються в розчині з антибактеріальною дією,  а використовуються одноразово з подальшою утилізацією. Це техніка безпеки.
 • Не слід довіряти таким чуткам та боятися п’явок! В МЦ «Материнка» потрапляють навіть пацієнти з обмороженням пальців ніг. Людині загрожувала ампутація, але сеанси гірудотерапії врятували кінцівки.

Уроки мудрості від видатних людей:

 • Бернард Шоу: «Старіти сумно, але це єдиний спосіб прожити довго»;
 • Ріна Зелена: «Мені часто дорікають, що я живу в своє задоволення. Вибачте, а в чиє задоволення я повинна жити?»;
 • Мудрість – це розумна доброта, це бажання жити і не заважати жити іншим;
 • Сенека: «Вчитися потрібно, щоб не знати більше, а знати краще»;
 • Монтель: «Найцінніший плід здоров’я – це  задоволення від життя».

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!
Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Тамари Олексіївни “(звуження вен і часткове/повне відновлення клапанів вен) та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724

і на сайті https://materinka.org

2023-06-02T14:29:53+00:00
Call Now Button