Варикоз: Що робити, якщо зявились перші ознаки? маємо ідеальне вирішення, яке зберігає всі судини – метод Терновської Тамари Олексіївни

Варикоз: Що робити, якщо з’явилися перші ознаки?

Симптоми, на які потрібно звернути увагу:

* болі в ногах та набряки, особливо в другій половині дня.

* Почуття тяжкості в ногах.

* Свербіж по ходу вен.

* нічні судоми.

* “Прояв” вен і судинних зірочок на ногах.

* У важких випадках – поява вузлів та трофічних виразок.

Що робити?

* щоб швидко полегшити неприємні відчуття, можна підняти ноги вище голови (що вище, тим краще) на 10-15 хвилин, або обполоснути їх холодною водою.

* робити вправу “велосипед”

* Для профілактики болю у венах необхідно розумно збільшити рухову активність (більше ходити, хоча б на місці, робити гімнастику, підніматися на носочках тощо).

* робіть легкий самомасаж ніг (погладжування в напрямку від пальців догори) і поперекової області, це стимулюватиме нервові закінчення та покращуватиме кровообіг.

* купуйте зручне взуття на невеликих стійких підборах.

* освойте велосипед або запишіться в басейн – заразом упорядкуєте фігуру.

* Тримайте дієту для профілактики варикозу.

Щоб зрозуміти, що відчуває хворий, потрібно знати, як проходе варикозна хвороба в кожній з 4 стадій.

  1. Перша стадія характеризується появою поодиноких вузликів розширених вен, які ніяк себе не проявляють, хоча і можуть боліти. До вечора виникає важкість і набряклість ніг до вечора.
  2. Друга стадія відзначається збільшенням кількості варикозних вен. Занепокоєння доставляють набряки, важкість у ногах і судоми ночами. У спекотну пору року підвищується ризик виникнення тромбофлебіту.
  3. При третій стадії набряклість носить постійний характер, шкіра темніє в області щиколотки, а тяжкість в ногах не зникає навіть після нічного відпочинку. Розвиваються тромбофлебіти і шкірні запалення, екзема і дерматит.
  4. Четверта стадія починається з появою трофічних виразок, що не загоюються роками, але після ліквідації венозного застою, затягуються за лічені тижні.

Креми, мазі лише полегшують симптоми – вилікувати варикоз в домашніх умовах неможливо, а відтермінування походу до лікаря – прямий шлях до вказаних ускладнень.

В МЦ «Материнка» завжди раді Вам допомогти!

Запишіться  на консультацію за номером телефону    +38 (050) 807 87 24

Дізнайтесь більше про унікальний судиннозберігаючий метод лікування розширених вен під керівництвом автора – Терновської Т.О. – сайт  www.materinka.org

2024-07-04T10:28:49+00:00
Call Now Button