Виявили атеросклеротичні бляшки? А лікувати розширені вени є потреба, -в МЦ “Материнка” допомогаємо максимально покращити стан. Звертайтесь.

На ранкових теоретичних п’ятихвилинках ми всім колективом розбирали такі цікаві теми:

 • Інколи, пройшовши обстеження, пацієнти виявляють атеросклеротичні бляшки в судинах шиї чи голови, що є протипоказом до лікування перекисом водню в/в.  І тому вони бажають пройти курс гірудотерапії, як це пропонується в інших клініках при варикозі. Зазначаємо, що постановка п’явок може лише покращити стан, але варикозну хворобу треба лікувати іншим шляхом.
 • В МЦ«Материнка» рекомендують спочатку пролікувати атеросклеротичні утворення, перейшовши на спеціальну дієту (видаємо рекомендації на консультації), а потім, через рік зробити повторні УЗД шиї та голови. І при позитивних результатах, можемо починати підготовку до лікування щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О.
 • Продовжуємо розбір досліджень приведених Перлмутером. Він  визначає, що внутрішню поверхню кишківника покриває 5 м2 шару епітелію.  Він приймає безпосередню участь в процесі всмоктування речовин, які потім через судини потрапляють в кров. Цей процес забезпечується також безпосередньо клітинами (трансцелулярний шлях), і через пори між клітин (інтерцелулярний шлях). В медичній практиці існує вираз – «дірявий кишківник» . Це коли при інтерцелулярному шляху отвори між клітин більші понаднормово і через них потрапляють «грубі» білки. Глютен і дисбактеріоз розширюють ці отвори, сприяючи виникненню хвороби Крона, астми, алергії. Чим «дірявіший»  кишківник, тим більше розширюється гематоінцефалітичний бар’єр, що є передумовою хвороби Альцгеймера та деменції. Виключіть глютен з раціону, підтримуйте нормальну флору кишківника.
 • Провели досліди над мишами, серед яких були ті, яки мали стерильний кишківник і ті, що були з нормальною мікрофлорою.  В «стерильних» в крові спостерігалося більше кортизолу (гормону стресу), прямо пропорційне збільшення  ризикової поведінки та стресу, ніж в групи з нормальною мікрофлорою. В результатах зафіксували й різний  рівень розумових здібностей. У мишей з нормальною мікрофлорою кишківника фактор стимуляції нейрогенезу (він створює нові нервові клітини із стовбурових)  виробляється більше, ніж в «стерильних».
 • Варто знати, що взаємодія кортизолу, адреналіну, рівня глюкози впливають на стан мікрофлори кишківника, створюючи замкнений ланцюг. Тому його потрібно розірвати – підтримуйте мікрофлору кишківника, вживайте натуральні пробіотики, їжу з рослинними волокнами, сиру їжу. «Здоров’я більше залежить від нашого харчування, ніж від лікарського мистецтва» (Д. Леббок).
 • Проводили досліди  за участю жінок.  Одній групі давали пробіотики та пребіотики, а іншій ні. Перші починали бачити більше позитивного в житті завдяки вищеописаним змінам в кишківниковій мікрофлорі та її впливу на роботу нервової системи.
 • Мікрофлора кишківника впливає навіть на аутизм. Її нормалізація може покращити стан як дітей, так і дорослих, що страждають на цей розлад. Сучасна наука дозволяє навіть трансплантувати мікрофлору кишківника від здорової людини до хворої, що дає позитивні зрушення.

Рубрика “Цікаво знати”

 • Щодо нервової системи, психологи метафорично описали відчуття пацієнтів. Так, тривожний стан – це коли людина каже, що впаде небо, а депресія – це коли небо впало.
 • Завдяки розвитку мережевих технологій в молодіжному слензі подекуди можна зустріти слова іншомовного походження. «Меракі» ( грець. Μεράκι) означає, що людина робить щось з душею, творчістю, любов’ю, вносить частинку себе. А японське «ікігаі» (生き甲斐) – людина щаслива, якщо зайнята улюбленою справою, реалізує свій творчій потенціал. Ці слова описують правильне спрямування життєвих зусиль, але до самої форми  виразу даних тез треба ставитись з почуттям гумору.
 • Загадка: Що нічого не коштує, але дорого ціниться?   (Відповідь: посмішка  )
 • Мудрі вислови:
 • Гумор, як капітан тонучого корабля  має покидати людину останнім.
 • Сучасні діагностика досягла таких успіхів, що здорових людей не лишилося (математик    Б. Рассел, який прожив 97 років).
 • Кажуть,  якщо на столі безлад, то і в голові таке саме. А що тоді в голові, якщо стіл порожній? (Ейнштейн).
 • Розбійник  вимагає життя чи гаманець, а недобросовісний лікар може забрати і те і інше (Шекспір)
 • Помреш не тому, що хворієш, а тому, що живеш (Сенека)
 • Життя безцільне, тому головною метою людини є надати життю сенс (Ошо)

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Тамари Олексіївни та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724. Ми завжди Вам раді допомогти, в межах наших  можливостей.

2023-07-19T13:05:08+00:00
Call Now Button