Вода. Вени. Варикозна хвороба. Медичний центр “Материнка”. Що спільного?

Мода на вода, або як пити воду та скільки? -запитання на яке знаходять выдповіді пацієнти і працівники кабінету “Материнка” зі спеціалізацією по лікуванню варикозного розширення вен безопераційним методом Терновської Тамари Олексіївни.
Вода – незвичайний унікальний мінерал! Це єдиний мінерал, який буває в твердому,рідкому та газоподібному стані. Вода – один з кращих енергоінформаційних носіїв.Всі живі тварини та рослинні організми складаються з води.
Людина може жити:від 2 до 5 хвилин без дихання, 30-40 днів без їжі, але з водою ( без шкоди здоров’ю)
2-10 днів без води (2 дня літом, 10—12 зимою). За свій вік людина споживає 75 тонн води.
Висновок ізраїльських лікарів: багато хвороб викликані нестачею води в організмі.
Людина по вазі складається на 50-86% з води ( 86%- в новонародженого та до 50% у людей похилого віку. Кількість води, що міститься в органах і тканинах, носить майже постійний характер і виражається в наступних цифрах: кора великих півкульголовного мозку – 83,3%, сполучна тканина – 80, нирки- 82, шкіра -72, кров- 79,3, жирова тканина – 29, скелет -22, зубна емаль-0,2%.
Весь процес нашого життя – це процес усихання: людина як і будь-який овоч або фрукт при довгому зберіганні втрачає свій зовнішній вигляд, стає сухою і зморщеною. Остеохондроз хребта – яскравий приклад того, що висихання дійшло до стадії, коли желеподібна маса міжхребцевого диска перетворилася на кісткову тонку пластинку, а хребці «наповзли» один на одного.
Вживаючи чисту, некип’ячену воду, ми щодня проводимо вологе «прибирання» в нашому організмі, очищення його від шлаків і токсинів.
Як використовується вода в організмі людини:
Допомагає перетворити їжу в енергію.
Допомагає організму засвоювати поживні речовини.
Зволожує кисень для дихання.
Регулює температуру тіла.
Бере участь в обміні речовин.
Захищає життєвоважливі органи.
Змащує суглоби.
Виводить різні відходи з організму (сльоза, слюна, виділення).
Вода грає велику роль врозвитку, зростанні і фізіологічних функціях живого організму.
Всі життєвоважливі процеси в організмі протікають у водних розчинах органічних і неорганічних речовин. Рідини організму (кров, лімфа, тканинна рідина), що омивають в складному тваринному організмі клітинні елементи, беруть безпосередню участь в процесах обміну речовин. Універсальним внутрішнім середовищем для всіх органів і тканин організму є кров. Кров і лімфа нашого організму переважно складаються з води. Лімфа (від лат.- чиста вода, волога) – рідина, що міститься в лімфатичних судинах хребетних тварин і людини. Завдяки властивостям води як розчинника кров і лімфа служать ідеальним середовищем для протікання в організмі найскладніших хімічних процесі. Здатність організму підтримувати постійну температуру тіла в значній мірі обумовлена трьома фізичними властивостями води:
вода володіє здатністю запасати тепло. Навіть холоднокровні тварини здатні підтримувати відносну постійність температури тіла при короткочасних коливаннях температури навколишнього середовища завдяки фізичним властивостям рідини, що міститьсяв їх організмі;
-вода має високий ступінь теплопровідності. Завдяки цьому тепло легко відводиться з глибоко розташованих частин тіла.;
вода постійно випаровується з поверхні легенів та шкіри. При випаровуванні втрачається значна кількість тепла, що має значення для процесів фізичної теплорегуляції. Кількість води в день – 30 мл на 1 кг ваги ( 60кг ваги Х 30мл води = 1800 мл або 1,8 л води)для поповнення втраченої. Воду пити некип’ячену, повільно, маленькими ковточками, невеликою кількістю. Перша склянка води вранці натщесерце, а потім впродовж дня, щоб вона поступово засвоювалась в організмі та постійно йшов процес очищення. Інакше вона відразу виходитиме, не виконавши свого призначення. Без води організм зашлаковується, кров закислюється. Соки, чай, кава – не є водою. Їх організм сприймає як їжу.
Якість : а) лужність – ( з лимонним соком)
б) структурованість – тала вода

Прояви нестачі води:
Суха шкіра ( може супроводжуватися свербежем).
Втома.
Погана концентрація уваги.
Головні болі.
Підвищення тиску.
Погана робота нирок.
Сухий кашель.
Болі в спині та суглобах.
При втраті води до 2% маси тіла (1-1,5 л) з’являється спрага.При втраті 6-8% наступає стан непритомності. При браку 10% з’являються галюцинації, порушується ковтання.При втраті води в об’ємі 12% від маси тіла, людина гине.Правильний питний режим- це збереження фізіологічного водного балансу, тобто надходження і виділення води повинно бути однаковим.
Навіть завдяки диханню людина втрачає півлітра води щоденно! А щоденно людина втрачає 1,54-2 л води.
Люди, які бажають схуднути, вважають, що їх організм утримує воду і намагаються пити її менше, проте вода є природним сечогінним засобом і якщо ви її п’єте, то втрачаєте вагу.
При достатній кількості води людина стає більш енергійною і витривалішою. Їй простіше контролювати свою вагу, оскільки покращується травлення. А коли людину тягне перекусити, часто досить буває просто випити води, щоби знизити апетит.
Орієнтуватися на те, відчуваєте ви спрагу чи ні не можна, оскільки цей рефлекс виникає вже пізно і не є адекватним показником того, скільки води потрібно вашому організму.
Застереження.Особливі явища можуть наступити, коли людина споживає зайву кількість води. В цьому випадку мають симптоми інтоксикації. З’являються слинотеча, нудота, блювота. Температура тіла падає. Посилюється діурез (більше виділяється рідини, ніж поступає). Порушується координація рухів, з’являються судоми, м’язова слабкість і головний біль.Всі ці явища наступають значно швидше, якщо вода маломінералізована. От чому не рекомендується вживати дощову воду, кип’ячену і т.д.

2020-01-24T16:47:59+00:00
Call Now Button