Зайва вага впливає на порушення в судинній системі. Розбирали теми в МЦ “Материнка”.Ожиріння і варикоз. Цукор – невідоме про цей яд.

На підсумкових теоретично-практичних заняттях ми всім колективом розбирали такі цікаві теми

 • «ЦУКОР – СОЛОДКА СПОКУСА», – книгаФранца Біндера та Йозефа Валера, яка відкрила нові нюанси впливу цукру на організм.   Нерон запитав Сенеку, звідки стільки хвороб. «Порахуй своїх кухарів», – відповів лікар. Так, неправильне харчування вже тоді вважалось головним джерелом недугів.

Статистика початку 19 ст. показує споживання цукру людиною в межах 2 кг. на рік. А сьогодні показник доходить до 45 кг. В книзі наводяться слова тогочасних вчених, що цукор – це не продукт споживання, а отрута.

«Не їж цукерки, бо будуть погані зуби», – казали колись наші батьки. В книзі зазначено, що наліт на зубах вранці – це мікрофлора, і вона дуже полюбляє живитись цукром. При цьому утворюються кислоти, які руйнують емаль. Грибки, шкідлива мікрофлора вимивають кальцій. Якщо тримаєш в роті цукерку – цукор осідає не лише на поверхні, а й проникає в самий зуб і руйнує його зсередини. В медичній сфері є   такий термін – «солодкий зуб».  99% дорослого населення мають карієс.

Зараз ЦУКЕРКА – НЕ ОЗНАКА ДОСТАТКУ, а недосвідченість людей в цій сфері здорового харчування. Цукор потрапляє в шлунок і закислює весь організм, який, щоб не допустити смерті від порушення гомеостазу і гіпоглікемії, забирає кальцій з кісток та зубів.  Ясна, луночки для зубів, також страждають, що виливається в парадантоз.

Порушується і травлення: ферменти амілаза і ліпаза блокуються іще в ротовій порожнині! Цукор подразнює слизові оболонки – забудьте про нього при хворобі Крона.

Ніс і ріт також зазнають подразнень через  закислення організму – це реніти, гайморити, синусіти, пансинусіти. Порція цукру катком проїжджається по всьому організму – нормальна мікрофлора кишківника замінюється на патологічну мікрофлору  і дріжжеподібні грибки перетворюють цукор на алкоголь і СО2. Ось перші кроки з дитинства  до алкозалежності – цього ми ще не знали!

АТЕРОСКЛЕРОЗ більше викликається не жирами, а ЦУКРОМ. В організмі він перетворюється на глікоген, а той , при перенавантаженні ним клітин – на жири, які відкладаються на стінках артерій (атеросклероз).

 • Цукор впливає на правопорушення! Водій випив солодкої кави – через 20-30 хв. цукор підвищується, а потім підвищується і рівень інсуліну. Ще через 15-20 хв. рівень цукру різко падає, виникає стан гіпоглікемії, який може проходити з   порушенням зору, сприйняття світу, затьмаренням свідомості, головокружінням. Це може призвести до ДТП!

Дослідження показали, що на фоні гіпоглікемії  вчиняється багато злочинів. Провели навіть експеримент, де одну з колоній перевели на безцукрову дієту – кримінал в ній знизився на 50%!

 • В книзі вказано, що спеціалісти по правильному харчуванню допускають, що при випадках,якщо людина в великій кількості вживає солодкі і жирні продукти й мало клітковини, в неї підвищується ризик раку товстої кишки. Британські дослідники впевнені, що надмірне вживання цукру і солодощів також сприяє виникненню раку грудей. В різних країнах встановлена цікава кореляція між вживанням цукру й випадками захворювання на рак грудей. Інститут радіаційної біології при університеті Геттингена встановив, що цукор для клітин раку, на відміну від здорових клітин, є улюбленою речовиною для харчування. Цей факт хочуть використати в боротьбі з раковими пухлинами: пропонується знищувати клітини раку шляхом створення штучної гіперглікемії і підвищення окислювальних реакцій в організмі.
 • Рух крові по венам в нижніх кінцівках іде знизу вверх. Нашим пацієнтам після купання ми рекомендуємо ОБЛИВАТИСЬ ХОЛОДНОЮ ВОДОЮ, а якщо не можете – то хоча б після будь-яких теплих процедур обдавайте ноги починаючи зі стоп до колін холодною водою.
 • Сучасне ЛЮДСТВО страждає на ОЖИРІННЯ.  З 2015 – по 2023 рр. в науковій періодиці вчені публікували (Dr Sirshendu Pal, Dr Rupsha Dutta Pal Obesity and Venous Disorders-An Overview /August 2023International Journal Of Medical Science And Clinical Invention 10(08)) дослідження зв’язку ожиріння  і варикозної хвороби.
 • ЛЮДИ З ЗАЙВОЮ ВАГОЮ  РИЗИКУЮТЬ ЗАХВОРІТИ НА ВАРИКОЗ В 6 РАЗІВ БІЛЬШЕ НІЖ ІНШІ.
 • Використайте калькулятор індексу маси тіла – він стане в пригоді для тих, хто слідкує за власним здоров’ям: http://zernovita.com/en/calculator/imt
 • Лікарями визнається такий ПОРЯДОК ДІЙ ПРИ ВАРИКОЗІ. Спочатку спеціальна дієта, бинтування ніг,  потім прийом таблеток. Потім можна застосувати склеротерапію. Потім лазер і хірургічне видалення вен. А вже на наступних етапах появи варикозу – шунтування вен. Це новий метод і застосовується, коли інші не підходять до того чи іншого випадку. Та це не панацея, бо вже через 5 років може початись оклюзія у 70% , і то, якщо для шунтування використовувався матеріал власних вен. А якщо полімери – то й 90%. Також при шунтуванні рекомендовано робити огляд кожні 3-6 місяців.

Краще обрати  лікування в МЦ «Материнка» (звуження розширених вен методом Терновської Т.О. з повною/частковою відновою роботи клапанів вен), ніж склеро- чи лазеротерапію, чи хірургічне, після яких вени виключаються із кровоносної системи організму. Щодо  вартості-оплата проходить в відповідності до кількості розширених участків розширених вен (середня тривалість 2 тижня, по 2-3 процедури в день 10-15 тис.грн , станом на листопад 2023 року).

Метод Терновської Т.О. вдосконалюється протягом багаторічної практики (з 2003 року, запатентований в 2009 році) ефективного застосування і містить в собі увесь обсяг теоретичних і практичних знань, необхідних для безпечного і якісного проведення лікувальних процедур.

 • В співробітників МЦ «Материнка» запитали, які НАЙГОЛОВНІШІ ЦІЛІ є в нашого медичного кабінету. Ними виявились: здоров’я пацієнтів, донесення інформації про раціональне харчування, надання комфортного обслуговування, обмін з пацієнтами корисною інформацією і  досвідом щодо здоров’я, навчання людей здоровому способу життя. Озвучені цілі фактично можна підсумувати і поділити на: 1)ЛІКУВАЛЬНІ, 2)ОСВІТНІ, 3) БЕЗПЕКОВІ. Людина повинна бути обізнана про унікальний метод щадного безопераційного лікування Терновської Т.О. так як в Україні мало кому відомо, що варикоз можна лікувати, а не позбуватись вен!
 • МЦ «Материнка» з плином часу удосконалює свою роботу та метод лікування. З початком війни наша діяльність також, як і всі інші в країні,  зазнала об’єктивного впливу цього жахливого періоду – медичний кабінет знизив потужність майже на 47%. Але робота триває, своєю працею та надходженнями ми підтримуємо вітчизняну економіку. Пацієнти, як і в мирні часи отримують якісне лікування, а учасникам бойових дій пропонується знижка -25% вартості процедур.

ГУМОР, УРОКИ МУДРОСТІ НАРОДНОЇ ТА ВІД ВИДАТНИХ ЛЮДЕЙ:

 • Справжня свобода полягає в тому, щоб дозволяти собі те, що можна контролювати.
 • Люди витрачають здоров’я на добробут, а потім нажите на здоров’я (Діоген)
 • Криза добралась і до мене: їм сир з пліснявою, п’ю старе вино, їжджу на машині без верху/Бажаємо всім такої кризи.
 • Щасливий той, хто нічого не очікує, бо він ні в чому не розчарується (О. Попе)
 • Якщо запізнились на роботу, то хоч додому прийдіть вчасно!

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О.

та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724.

Ми готові допомогти Вам покращити стан свого здоров’я і своїх близьких.

2023-11-06T21:04:48+00:00
Call Now Button