Знайомимо пацієнтів МЦ “Материнка” з провідними дослідженнями щодо здорового харчування (по Девіду Перлмуттеру).

Найбільший вплив на організм здійснює мікрофлора кишківника, від якого залежить й наша імунна система. Мікрофлора – це мікроби, пробіотики. Вони живуть на волокнах – пребіотиках.  Мікрофлора виробляє вітаміни, медіатори, навіть визначає чи почуваємось ми ситими або голодними!

Терновська Тамара Олексіївна знайомить колектив і наших пацієнтів з дослідженнями, які допомогають підтримати організм в гарному стані.

  • Перлмутер рекомендує вживати ферментовані  харчові продукти (квашені морква, капуста), здорові жири, безглютенову їжу. Пропонується вуглеводна, мало вуглеводна та кето-дієти.
  • Під спостереженням Д. Перлмутера проводилось дослідження, де людей поділили на групу, що вживає мало жирну їжу та що вживає оливкову олію і  горіхи. В останній групі спостерігалося менше уражень хворобою Альцгеймера та деменцією. Але не зловживайте жирною їжею – замість бекону їжте горіхи.
  • Для підтримки шлунково-кишкового тракту (ШКТ) потрібно знати 3 особливості:
  1. Їсти їжу, щоб не знищувати мікрофлору кишківника. На ринку (та й в харчовій промисловості), щоб молоко довго не скисало – додають антибіотик, що не корисно для людини. Треба бути обачливим та обізнаним  при формуванні раціону.
  2. Вживати грубу клітковину – речовину, яка сприяє розмноженню мікрофлори ШКТ.
  3. Стрес.  Д. Перлмутер вказує, що кількість клітин мозку дорівнює кількості клітин ШКТ. Рекомендації по вживанню антидепресантів засновані на тому, що вони допомагають виробляти серотонін. Але цей гормон виробляється  10% мозком та 90% ШКТ.  Тому краще попередньо нормалізувати мікрофлору, притримуючись цих трьох особливостей її функціонування в організмі.

З данною інформацією ми в МЦ “Материнка” ознайомлюємо пацієнтів, які проходять  лікування  унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Тамари Олексіївни, так як вважаємо підтримка всього організму в гарному стані має значний вплив і на серцево-судинну систему.

Довідка щодо лікування вен без операції методом Терновської Т.О. та рекомендацій дізнавайтесь за номером:
050 80 78 724.

м.Кропивницький, вул. Гагаріна 9.(Попередній запис проходить по телефону)

Ми завжди Вам раді допомогти, в межах наших можливостей.
МЦ “Материнка”

2023-09-12T14:29:15+00:00
Call Now Button