Як боротись з ожирінням, покращити стан серця, кроки по попередженню цукрового діабету типу 2 -це вживання пророщеної пшениці. МЦ “Материнка” хоч і спеціалізується на звуженні розширених вен, пропагує основи для оздоровлення всього організму.

На ранкових  п’ятихвилинках ми всім колективом розбирали такі цікаві теми:

Додатковий факт про користь пророслої пшениці.

  • Мишам за допомогою промивних вод вводили в товсту кишку мікрофлору від повних представників виду. З ким поведешся, від того і наберешся, як кажуть– от і піддослідні створіння через деякий час також почали страждати ожирінням. Такі наслідки спричиняє перевага поганої мікрофлори в кишківнику. За ожирінням ідуть й проблеми з серцем, може виникнути цукровий діабет 2-типу. Вихід є – вживайте багатоволокнисту їжу. Найкраще Вам підійде пророщена пшениця – це добрий грунт (пребіотик) для гарної мікрофлори (пробіотиків).

(Спосіб приготування пророщеної пшениці і про її вплив на організм можете знайти тези в цьому розділі, а при бажані ознайомитись з корисними властивостями і процедурою як проростити нут  https://materinka.org/hochete-prorostiti-nut-instrukcija-po-proroshhuvannju-nutu-vid-mc-materinka )

  • Мудрі та влучні вислови:

– Ким би ти не був, будь найкращим (Лінкольн).

– В Японії вислів «сім раз відмір – один відріж»,  звучить дещо інакше: «Сім раз впади – вісім піднімись».

– Якщо всі батьки будуть гарно виховані, то і всі діти також будуть гарно виховані (Гете)

– Судіть про своє здоров’я по тому, як радієте ранку та зустрічаєте весну (Торо Генрі Девід).

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Тамари Олексіївни та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724. Ми завжди Вам раді, в межах наших можливостей.

2023-08-30T10:13:04+00:00
Call Now Button