Чому Материнка радить утримуватись від їжі?

НОБЕЛІВСЬКА ПРЕМІЯ 2016 РОКУ : лауреат доказав, що поститися корисно
У 2016 році японський біолог Єсінорі Осумі змінив уявлення багатьох лікарів про голодування. Цей вчений отримав Нобелівську премію за те, що довів, що клітини живого організму здатні самоочищуватися при короткострокових періодах голодування.
Процес клітинного самоочищення називається аутофагією. Це процес утилізації і переробки непотрібних частин клітини, «сміття», яке накопичилося в клітині. Це перекладається як самоїдство або самопоїдання.
Аутофагія починає працювати найбільш інтенсивно, коли організм перебуває в стресовому стані. Наприклад, голодує. Активне оновлення, омолодження, очищення починається не менше, чим через 12 годин голоду. В цьому випадку клітина виробляє енергію за рахунок своїх внутрішніх ресурсів – з будь-якого «сміття», яке накопилося, і в тому числі, з хвороботворних бактерій. Клітина тоді омолоджується і починає функціонувати набагато краще. Більш того, перероблені клітини, структури, до складу яких входить білок, використовуються як будівельний матеріал для нових клітин.
Аутофагія запобігає передчасному старінню організму.
Омолоджує організм.
Виводить дефектні білки і пошкоджені внутріклітинні елементи.
А порушення в процесах аутофагії призводить до хвороб Паркінсона, діабету і навіть раку. Ось чому в цілях профілактики корисно голодати, поститися, переглянути свій раціон в бік збільшення рослинної їжі і скорочення тваринної.
Після отримання в 2016 році Нобелівської премії Єсінорі Осумі, в кожному медичному закладі мали б бути відділення лікувального голоду.

Приведенні данні стали поштовхом для поширення данної інформації серед прихильників методів лікування кабінету “Материнка”. Пацієнтам пройшовшим лікування без операції методом ТерновськоїТамари Олексіївни також радимо прислухатися до порад, що покращують якість життя. Будьте здорові!

2020-01-08T20:49:23+00:00
Call Now Button