Про метод 2018-11-04T18:15:41+00:00

Метод Терновської Тамари Олексіївни – Лікування варикозного розширення вен кінцівок

Сеанси лікування проводяться щодня, амбулаторно. Кожному пацієнту підбирається схема лікування, визначається його індивідуальна швидкість введення основних компонентів і концентрація лікарського розчину, гомеопатичні препарати і, в залежності від стадії розширення вен, склад компресів, супровідне медикаментозне лікування, в залежності від стану здоров’я кожного конкретного пацієнта. Процес лікування проводиться наступним чином: пацієнт переводиться на легку спеціальну дієту. Сеанси лікування проводяться щодня, амбулаторно. Для кожного пацієнта, залежно від ступеня варикозної хвороби, віку, комплекції, алергічної схильності, розробляється індивідуальна схема лікування, що включає, в тому числі, гомеопатичні препарати і від стадії розширення вен складу компресів, супровідне медикаментозне лікування, в залежності від стану здоров’я, кожного конкретного пацієнта. Під час першого сеансу визначається індивідуальна чуттєвість до даного методу лікування. При наявності непереносимості (1 людина на 1000 випадків) пацієнту буде відмовлено в лікуванні даним методом. При лікуванні варикозної хвороби кінцівок також застосовується компрес з настойкою лікарських рослин. Використовується протизапальна, протинабрякова, що знижує в’язкість крові, зміцнює, судинозвужувальна, протизапальна, знеболювальна, антибактеріальна, дезинфікуюча властивості спеціально відібраних лікарських рослин.

У процесі лікування спостерігається поступове зменшення варикозно розширених вен, вузлів і приведення їх до нормальних розмірів. Пацієнти суб’єктивно відчувають зникнення больових симптомів, набряків на кінцівках, судом, поява легкості в ногах. Тривалість курсу лікування варикозної хвороби залежить від ступеня і поширеності паталогічного процесу. У пацієнтів з варикозно розширеними венами I-III стадії, при переносимості компонентів процедур, отримуємо стовідсотковий позитивний результат. Метод може характеризуватися тим, що з метою попередження рецидиву захворювання, особливо пацієнтами з ожирінням і пацієнтами, вимушеними тривалий час стояти протягом дня, додатково виконується спеціальна фізична вправа.

Переваги даного методу лікування в порівнянні з іншими методами наступні:

а) для лікування використовується активний кисень, який в нормі виробляється клітинами імунної системи і не є шкідливим, а навпаки, при його введенні організм, в цілому, отримує оздоровчий ефект;
б) спосіб Терновської Т. О. Лікування варикозно розширених вен кінцівок дає можливість застосовувати цей метод без вікових обмежень, а також на початкових стадіях захворювання навіть у юному віці, і навіть мамам в період лактації.

Ефективність процесу і можливість застосовувати даний метод без вікових обмежень ілюструє наступний приклад:
Приклад 1: Пацієнтка Т., 47 років (22.07.1956 р. н.), звернулася 07.03.2003 р. з клінікою варикозної хвороби II стадії нижньої лівої кінцівки, гомілки і стегна. В анамнезі – хворіє варикозною хворобою нижніх кінцівок протягом останніх 19 років. До початку лікування скаржилася на відчуття тяжкості в нижній лівій кінцівці, набряклість до кінця робочого дня, тупий, розпираючий біль за ходом варикозно змінених вен. Об’єктивно: на лівій нижній кінцівці є варикозне розширення великої підшкірної вени і її проток, незначна пастозність гомілки. В ділянці підколінної ямки переплетені вузли варикозних розширених вен. Пальпаторно варикозно змінені вени еластичні, безболісні, без проявів тромбозу і запалення. Пацієнтка отримала 15 лікувальних сеансів. Контрольний огляд через 14 днів, через 1 рік, 6 років. Відзначено повне одужання, отриманий хороший косметичний і функціональний результат.
Приклад 2: Пацієнтка С., 17 років (17.03.1991 р. н.), Звернулася 26.01.2009 р. з клінікою варикозної хвороби I стадії нижніх кінцівок, гомілки і стегна. В анамнезі – хворіє на варикозну хворобу нижніх кінцівок з 13 років. Скарги на косметичний дефект. Об’єктивно: на обох нижніх кінцівках є варикозне розширення великих підшкірних вен і її проток, більше виражений процес зліва. Пальпаторно варикозне збільшені вени еластичні, безболісні, без проявів тромбозу і запалення. При дуплексному скануванні судин нижніх кінцівок з 13.08.2008 року виявлено розширення великих підшкірних вен з двох сторін, явище клапанної недостатності фіксується по всій довжині кінцівок при пробах з компресією. Спостерігається двостороннє розширення перфорантних вен на рівні нижньої і середньої третьої гомілки із спонтанним кровотоком з поверхневих вен у глибокі . Висновок УЗ: ознаки варикозної хвороби поверхневих вен нижніх кінцівок з переважним ураженням зліва, з явищем хронічної венозної недостатності. Пацієнтка отримала 4 лікувальні сеанси. Контрольний огляд через 14 днів, через 1 місяць, через рік: косметичного дефекту нижніх кінцівок у вигляді варикозно розширених вен не виявлено.

Спостереження за вилікуваними протягом 12 років показало високу ефективність цього методу. 50 – 60% потребують підліковування, дотримання рекомендацій зменшує ризик рецидиву і поширення варикозу.

Метод абсолютно нешкідливий (використовується в тому числі і активний кисень – О). Метод показаний для лікування варикозної хвороби в будь-якому віці. Годуючі грудьми матері отримували лікування без шкоди для здоров’я малюка. Таким чином, розроблений метод Терновською Т. О. лікування варикозного розширення вен кінцівок є високоефективним для лікування I – III стадії варикозних вен кінцівок. Головним досягненням його є доступність, ефективність і безпека.

Якщо є запитання, Ви можете зателефонувати за номером: +38 (0522) 27-03-77, +38050 80 78 724 – Медичний кабінет центр « Материнка»

Про метод

Протипоказання

До відома

Stay in touch

При бажанні зберегти наявні венозні судини (так як в організмі людини немає зайвих органів і систем), то лікування розширення вен потрібно проводити щадним зберігаючим судини методом лікування. Таким є запатентований метод Терновської Тамари Олексіївни.

Переваги даного способу лікування в порівнянні з іншими методами наступні:
а) для лікування використовуються гомеопатичні препарати, компреси на травах, лікарський розчин, який включає в тому числі і активний кисень, який в нормі виробляється клітинами імунної системи і не є шкідливим, а навпаки, при його введенні організм в цілому, отримує оздоровчий ефект;
б) при застосуванні СПОСОБУ ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОГО РОЗШИРЕННЯ ВЕН КІНЦІВОК не відбувається виключення вени, або її окремої ділянки і зберігається її функція, що особливо важливо для пацієнтів і дає можливість застосовувати цей метод без вікових обмежень, а також на початкових стадіях захворювання.
Процедура займає в середньому годину (кількість таких сеансів – залежить від кожного конкретного випадку) і дозволяє негайно повернутися до звичайного життя.
Спостереження за вилікуваними протягом 14 років показало високу ефективність цього методу. Лікувати вену потрібно, якщо вона дійсно «хвора»:
1. Виступає над рівнем шкіри і звита;
2. Не виступає над рівнем шкіри, але звита;
3. Ознаки УЗО: ретроградний потік крові, неспроможні клапани, вена більшого діаметру, ніж в нормі.
Якщо вена просто видно крізь ніжну шкіру, то її і лікувати взагалі не потрібно.

50 – 60% потребують підліковування,
дотримання рекомендацій зменшує ризик рецидиву і поширення варикозу.

Основні протипоказання до лікування варикозу методом Терновської Т. О.

1) В анамнезі – кодування від алкоголю та наркоманії.
2) Дисплазія, аномалія розвитку судин шиї і голови.
3) Атеросклероз судин шиї і голови.
4) Онкозахворювання з метастазуванням.
5) Тяжка анемія (гемоглобін менше 100 г/л (недокрів’я)).
6) Гемофілія — вроджене незсідання крові.
7) Неспецифічний виразковий коліт у гострій фазі захворювання.
8) Артеріальний тиск нижче 80 мм рт. ст.
9) Вагітність, годування груддю.
10) Афібриногенемія.
11) Капіляротоксикоз.
12) Тромбоцитопенічна пурпура.
13) ДВЗ-синдром.
14) Бешиха наявна або в анамнезі, так як при лікуванні може бути загострення захворювання у вигляді шкірних проявів або флебіту (внесено 26.07.2016г.).
15) Психічні захворювання.
16) Недотримання дієти (їжа без солі і цукру) за 1 тиждень до лікування.
17) Недотримання дієти (їжа без солі і цукру) безстроково, при наявності трофічних змін в нижніх кінцівках (ліподерматосклероз, пігментація, виразки наявної або в анамнезі).
18) Аритмія.
19) Флебіти, тромбофлебіти.
20) Діаметр розширеної вени 10 мм і більше.
21) Здорові вени.

Методика Терновської Тамари Олексіївни лікування варикозного розширення вен кінцівок за допомогою, в тому числі перекису водню не можлива при спробі заочного вивчення!

На даний момент право використовувати метод Терновської Т. О. не було передано жодній приватній особі або організації.

Всі тонкощі лікування запатентованим методом Терновської Т. О. (Н2О2), відомі лише її автору.

За непрофесійне, дилетантське, безграмотне використання іншими особами даного методу, що може призвести до серйозних ускладнень, автор методу не несе відповідальність.

Незважаючи на уявну простоту, дана процедура вимагає великого досвіду і вміння.

У медичному кабінеті центру «Материнка» Ви будете проходити лікування під керівництвом автора методу.

Call Now Button