СТАТТІ 2018-11-04T16:39:14+00:00

У Кропивницькому (Кіровограді) винайшли унікальний метод лікування варикозу

Опубліковано 20 липня 2015р.
З газети “З перших уст” (Лариса Романюк)

Щороку в Україні патентують винаходи, зокрема, і в медицині. Три з них за останні кілька років належать нашій землячці Тамарі Олексіївні Терновській. Усі їх вона не просто розписала на папері, а й активно застосовує на практиці. Її невеличка клініка – медичний кабінет «Материнка» спеціалізується на лікуванні варикозної хвороби без операції саме за її методом.

– У чому ж полягає метод Терновської? – цікавлюся у пані Тамари.
– Це безоперативне лікування варикозної хвороби. Тобто варикоз можна лікувати операбельно, з допомогою лазерної терапії, склеро терапії, і ін.. Наш же метод полягає в тому, що ми крапельно вводимо мінімальні дози в вени розчину перекису водню. Це дозволяє поступово звузити патологічно розширені вени. При цьому вена зберігає свою функцію. Більше того, п’ятирічні спостереження довели, що відновлюється робота клапанів, які стали неспроможні після розширення вен. Це дивує, зокрема, лікарів УЗД, які вочевидь пересвідчуються, що за рік після лікування у нас, клапани, що вже не працювали, відновлюють свою функцію.
– Ваш метод – це нетрадиційна медицина?
– Цілком офіційна. Запатентовані винаходи – тому підтвердження. Інша справа, що ми лікуємо цим методом єдині у світі. Більше ніхто не має права ним користуватися – оскільки це є приватна інтелектуальна власність.
– Кілька слів про те, як технічно все відбувається.
– Мінімальними дозами вводиться в організм перекис водню. Він своєю чергою під дією ферментів крові розщеп-люється на воду і активний кисень. А вже кисень, подразнюючи стінку вен, викликає їх звуження.
– З чого все починалося?
– Свого часу мені на очі потрапила література про те, що практично всі хвороби можна вилікувати. До мене тоді саме звернувся хворий із фіброзом легень. Йому на той час уже лишень барокамера допомагала зняти гіпоксію. Я почала перевіряти на собі введення внутрівенно перекису водню. Помітила, що прокапані вени зменшувалися в діаметрі. А у мене була варикозна хвороба лівої нижньої кінцівки. Через 15 сеансів варикоз зник.
Коли цей метод безсильний?
– Коли вени в діаметрі більші сантиметра, коли є плаваючі тромби, ми не беремося за лікування хворих із порушенням згортання крові, не беремо з гемофілією. Вагітних не беремо, щоб не було зайвого навантаження на організм в і без того складний період. Не лікуємо хворих із дуже низьким тиском та пониженим гемоглобіном. Гостре захворювання також може стати підставою для відмови від лікування до його ліквідації. Не беремося за лікування людей із психічними розладами, уникаємо лікування закодованих від алкоголізму-наркоманії: вони неадекватно реагують на допомогу й поради.
– Кому, навпаки, варто до вас звертатися?
– Дітям, підліткам із варикозними проблемами – тим, хто хоче зберегти свої вени цілими. Дехто приходить уже після хірургічного втручання, і, якщо в них немає категоричних протипоказань – ми беремо таких пацієнтів на лікування. – Які додаткові методи лікування застосовуєте?
– При тромбофлебіті підключаємо п’явок.
Тамаро Олексіївно, чула, раніше до вас навіть іноземці приїздили на лікування.
– І нині таке трапляється, скажімо, зараз у нас проходить курс чоловік із Арабських Еміратів. Як правило, нашими пацієнтами стають люди, котрі мають українське коріння або родичів чи знайомих в Україні.
– А чи можна максимально уберегти себе від роздутих вен?
– Можна. При цьому треба зовсім небагато: по 3 хвилини щовечора виконувати вправу «велосипед» – лежачи на спині крутити уявні педалі, збагатити свій раціон рослинною їжею (переважно – сирою), вживати достатньо їжі з вмістом активної міді (насіння, горіхи, гречка, листя салату, шпинат).
– Тамаро Олексіївно, а як максимально знизити шанс захворіти взагалі? Ваші поради.
– Найперше – відкинути всі шкідливі звички. Крім, того, повторюся, важко переоцінити вплив на людський організм сироїдіння. У період сироїдіння більшість хвороб значно послаблюються, а то й узагалі зникають. Скажімо, лікують такі страшні захворювання, як псоріаз, артроз і артрити минають, серцева недостатність, бронхіти нівелюються. Достатньо 10 днів сироїдіння, щоб організм довів його дієвість. Звісно, при цьому їжа має бути дуже різноманітна. Від самих лише овочів-фруктів відчуття голоду не покидатиме. Потрібно додати білки: молоді боби, горіхи, насіння соняшникове і гарбузове. Якщо вкинути до збитого в блендері горіхового молочка мед – одержите дуже ситну та смачну їжу. До слова, при переході на сироїдіння минають чи не всі алергічні реакції організму на певні продукти. Сироїдіння допомагає очиститися організму від надмірної зашлакованості. Треба споживати достатньо води: 30 мл на кожен кг ваги, найкраще – талої. Обов’язкове загартування (прийняли ванну, завершили процедури холодним душем, ще краще – цілорічне купання у відкритій водоймі). І рух – будь-який, не менше години. Насамкінець – психологічна складова: ставтеся до людей так, як ви хочете, щоб вони ставилися до вас. Щоб бути фізично здоровим, слід залишатися морально і психічно врівноваженим, навчитися прощати себе і оточуючих.

Про метод

Протипоказання

До відома

Stay in touch

При бажанні зберегти наявні венозні судини (так як в організмі людини немає зайвих органів і систем), то лікування розширення вен потрібно проводити щадним зберігаючим судини методом лікування. Таким є запатентований метод Терновської Тамари Олексіївни.

Переваги даного способу лікування в порівнянні з іншими методами наступні:
а) для лікування використовуються гомеопатичні препарати, компреси на травах, лікарський розчин, який включає в тому числі і активний кисень, який в нормі виробляється клітинами імунної системи і не є шкідливим, а навпаки, при його введенні організм в цілому, отримує оздоровчий ефект;
б) при застосуванні СПОСОБУ ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОГО РОЗШИРЕННЯ ВЕН КІНЦІВОК не відбувається виключення вени, або її окремої ділянки і зберігається її функція, що особливо важливо для пацієнтів і дає можливість застосовувати цей метод без вікових обмежень, а також на початкових стадіях захворювання.
Процедура займає в середньому годину (кількість таких сеансів – залежить від кожного конкретного випадку) і дозволяє негайно повернутися до звичайного життя.
Спостереження за вилікуваними протягом 14 років показало високу ефективність цього методу. Лікувати вену потрібно, якщо вона дійсно «хвора»:
1. Виступає над рівнем шкіри і звита;
2. Не виступає над рівнем шкіри, але звита;
3. Ознаки УЗО: ретроградний потік крові, неспроможні клапани, вена більшого діаметру, ніж в нормі.
Якщо вена просто видно крізь ніжну шкіру, то її і лікувати взагалі не потрібно.

50 – 60% потребують підліковування,
дотримання рекомендацій зменшує ризик рецидиву і поширення варикозу.

Основні протипоказання до лікування варикозу методом Терновської Т. О.

1) В анамнезі – кодування від алкоголю та наркоманії.
2) Дисплазія, аномалія розвитку судин шиї і голови.
3) Атеросклероз судин шиї і голови.
4) Онкозахворювання з метастазуванням.
5) Тяжка анемія (гемоглобін менше 100 г/л (недокрів’я)).
6) Гемофілія — вроджене незсідання крові.
7) Неспецифічний виразковий коліт у гострій фазі захворювання.
8) Артеріальний тиск нижче 80 мм рт. ст.
9) Вагітність, годування груддю.
10) Афібриногенемія.
11) Капіляротоксикоз.
12) Тромбоцитопенічна пурпура.
13) ДВЗ-синдром.
14) Бешиха наявна або в анамнезі, так як при лікуванні може бути загострення захворювання у вигляді шкірних проявів або флебіту (внесено 26.07.2016г.).
15) Психічні захворювання.
16) Недотримання дієти (їжа без солі і цукру) за 1 тиждень до лікування.
17) Недотримання дієти (їжа без солі і цукру) безстроково, при наявності трофічних змін в нижніх кінцівках (ліподерматосклероз, пігментація, виразки наявної або в анамнезі).
18) Аритмія.
19) Флебіти, тромбофлебіти.
20) Діаметр розширеної вени 10 мм і більше.
21) Здорові вени.

Методика Терновської Тамари Олексіївни лікування варикозного розширення вен кінцівок за допомогою, в тому числі перекису водню не можлива при спробі заочного вивчення!

На даний момент право використовувати метод Терновської Т. О. не було передано жодній приватній особі або організації.

Всі тонкощі лікування запатентованим методом Терновської Т. О. (Н2О2), відомі лише її автору.

За непрофесійне, дилетантське, безграмотне використання іншими особами даного методу, що може призвести до серйозних ускладнень, автор методу не несе відповідальність.

Незважаючи на уявну простоту, дана процедура вимагає великого досвіду і вміння.

У медичному кабінеті центру «Материнка» Ви будете проходити лікування під керівництвом автора методу.

Call Now Button