Корисно знати 2023-06-28T10:09:13+00:00

Вважаємо приведені дані Марка Хаймана вартими уваги,
тому з основними тезами можете ознайомитись нижче

Дану презентацію підготувала Лисенко Людмила Федорівна.

В процесі лікування, в тому числі варикозної хвороби,  маємо на меті надати пацієнтам медичного кабінету “Материнка”  інформацію: як з мінімумом зусиль покращити якість свого життя. Приклад короткої інформації з рубрики “Що ми їмо і як це впливає”: 

 СІЛЬ І РОБОТА МОЗКУ

Всі ми чули вислів «Сіль – біла смерть», «Біла отрута». Але в чому полягає її шкода не кожен розуміє. Відповідь на це запитання намагаються знайти талановиті вчені, зокрема, спеціалісти з молекулярної біології  медичного центру Вейл Корнелл. Вони розглядають зв’язки між вживанням  порівняно невеликої кількості солі та акумуляцією тау-білків в головному мозку людини, які блокують передачу імпульсів від одного нейрона до іншого і спричиняють розвиток нейродегенеративних захворювань  у вигляді втрати пам’яті при хворобі Альцгеймера.

Тобто, сіль, яка вживається у великій кількості,  може бути наслідком акумуляції тау-білків незалежно від сторонніх факторів, що сприяє виникненню різноманітних  нейродегенаративних захворювань, таких як синдром Альцгеймера.

Що ж відбувається в організмі? Більшість клітин в нашому організмі виробляють оксид азоту, який сприяє розширенню кровоносних судин. Таким чином сприяє покращенню циркуляції крові та живлення головного мозку. Але надлишкове вживання солі перешкоджає достатньому виробленню цієї речовини. В результаті звужені судини погіршують кровопостачання головного мозку.

Також дію тау-білків вивчають дослідники інститутів Гладштона.

Виявляється,що тау-білки перешкоджають між нейронним зв’язкам і цим самим блокують запам’ятовування нової інформації. Якщо зв’язки між нейронами послаблюються або витрачаються, це саме відбувається і з пам’яттю.

Отже: надлишок солі провокує додаткове виділення тау-білків, який акумулюється у синапсах клітин, що порушує передачу нервових імпульсів.

Додатково інформацію щодо цукру, солі, талої води, закаляння по Толкачову..
можете почитати перейшовши на сайт www.varicozy.net або натиснувши зображення нижче

Якщо є запитання можете записатись на консультацію
Пн. – Пт. з 8:00 до15:00
обід з 12.30 до 13.30
Сб., Нд. – вихідний
тел. +38 (0522) 27 03 77
тел. +38 (050) 807 87 24
тел. +38 (096) 534 52 05

Проїзд:

центр міста, зупинка «Мелодія». Спуститись по вул. Велика Перспективна (колишня – Карла Маркса) до перехрестя з вул. Єгорова (повернути вліво). Далі – прямо, по вул. Єгорова йти до першого перехрестя- вулиця Пашутінська, від перехрестя 30 метрів справа – девятиповерховий будинок. Вхід – з вул. Пашутінської. На будівлі вивіска «Материнка».

Адреса: Україна, м.Кропивницький (Кіровоград), вул. Гагаріна, 9.

 Рекомендації  по  раціональному  харчуванню в медичному кабінеті «Материнка». Остеопороз

Це розумне харчування. Під час прийому їжі ми маємо мати добрий настрій .

  1. Слова подяки за приготовану, подану їжу треба казати всім. Процес вживання їжі має бути в спокійній обстановці, не треба відволікатися на інші заняття: читання, перегляд телепередач і т.і.
  2. Найкращий час для прийому їжі з 12-ї до 20-ї години. В цей час активно виділяються травні соки і ферменти по всьому шлунково-кишковому тракту, що дає можливість організму активно перетравлювати і засвоювати їжу.
  3. Харчову грудку здоровій людині треба жувати 40 разів.

З захворюванням шлунково-кишкового тракту –  100 разів.

  1. Воду пити за 1 годину до прийому їжі і через 3-4 години після, щоб не перешкоджати травленню і засвоюванню їжі, тому що соки в шлунку розводяться водою, що погіршує процес травлення .
  2. Кількість прийомів їжі має бути 1-2 рази на день. У людей з захворюваннями шлунково-кишкового тракту приймати їжу потрібно 4-5 разів на день дрібними порціями.
  3. Салат із сирих овочів і фруктів, вжитий до вареної їжі, попереджує харчовий лейкоцитоз. Варена їжа при попаданні в шлунково-кишковий тракт викликає збільшення лейкоцитів в периферійній  крові, що зменшує і виснажує можливість імунної системи боротися з хворобами. Тому співвідношення вареної їжі і їжі без термічної обробки має бути 1:3.
  4. Кількість їжі на один прийом має вміщуватись в 2-х жменях людини (200-300 мл).

Переїдання перевантажує ШКТ і приводить до порушень його роботи, їжа там починає загнивати, це супроводжується диспепсією і навіть отруєнням їжею.

  1. Не рекомендується змішувати вуглеводи з білками (м’ясо з картоплею, кашами), а отже можна вживати зелень із білками, вуглеводами.
  2. Вживання молока негативно позначається на стані здоров’я дорослої людини, бо молоко є призначеним природою харчуванням для немовлят. У дорослої людини відсутні ферменти для перетравлювання білка казеїну, що є в молоці і це може призвести в кінцевому результаті  до таких захворювань як мігрень, закреп, рак, катаракта, хронічна втома, алергії, шлунково-кишкові кровотечі, аутизм, діабет 1 типу, ішемічна хвороба серця, хвороби суглобів.

Відповідно будови шлунково-кишкового тракту в порівнянні з хижаками і травоїдними в людини в будові і функціях є

5 ознак:

– зуби

– слина

– шлунковий сік

– довжина кишечника

– будова товстого кишечника,

які ставлять її ближче до травоїдних. Тому м’ясо не є тією їжею, яка покращує здоров’я. Крім того, вживання м’яса недоцільне ще й тому, що організм  пересичується трупною отрутою (кадаверін, нейтрін),  яка негативно впливає на тіло людини. У південних народів (по Атерову) є такий вид катування: харчування лише м’ясом і через два  тижні тіло людини починає розкладатися і людина помирає.

  1. 30% людей на планеті мають непереносимість до глютену. Щоденне вживання глютеновмісних продуктів призводить у них до таких хвороб і аутоімунних розладів:
  • Тиреоїдит
  • Бронхіт, бронхіальна астма
  • Психічні захворювання. Шизофренія. Тривога. Хронічний стрес. Депресія. Хвороба Альцгеймера. Паркінсонізм. Епілепсія. Головний біль, мігрені
  • Алкоголізм
  • Варикозна хвороба. Артрити, артрози
  • Безсоння
  • Цукровий діабет
  • Ожиріння
  • Хвороба Крона
  • Синдром подразненого кишківника
  1. Категорично проти вживання цукру і цукровмісних продуктів і за значне зменшення солі в їжі.
  2. В 2016 році Есинорі Охсумі отримав Нобелівську премію за дослідження процесу аутофагії, який стимулюється паузами між прийомами їжі, для продовження здорового тривалого життя, попередження онкології, хвороби Альцгеймера та інших хвороб.

А діяч альтернативної медицини Андреєв Ю.П. іще раніше стверджував, що дуже корисно  голодувати:

щотижнево – 36 годин

щоквартально – 7 днів

щорічно – 21-28 днів.

Голодування – це колосальне очищення. В його процесі згорає все шкідливе, все хвороботворне для організму.

  1. Нейрогенез – це утворення нейронів у дорослої людини. Утворюются вони із стовбурових клітин протягом усього життя. Для покращення нейрогенезу потрібно знизити калорії до 20-30%, потрібне короткочасне голодування (починати з посту).

Надбання нових знань стимулює нейрогенез.

Також стимулюють нейрогенез:

  • Флавоноїди (гіркий шоколад, чорниця, омега-3 жирні кислоти (морська риба, товстолобик)
  • Темні сорти вишень і черешень, виноград темних сортів
  • Хрустка їжа
  • Приємні умови .

Викликають погіршення нейрогенезу:

  • Насичені жири
  • Алкоголь
  • Куріння
  • Переїдання
  • Варена, жарена, копчена їжа та дуже жирна.
  1. Остеопороз займає четверте місце серед неінфекційних захворювань.

ПРОФІЛАКТИКА ОСТЕОПОРОЗУ

До 30-ти років іде накопичення кальцію (Са) в кістковій тканині. До 40-ка років підтримується на високому рівні. Після 40-ка років в зв’язку з гормональним перелаштуванням зменшується кальцій (демінералізація) в кістковій тканині, що викликає остеопороз, який діагностується  проведенням денситометрії.

Остеопороз  є причиною переломів:

  • компресійних – хребців
  • діафізів променевих кісток
  • шийки стегнової кістки

Якщо виконувати ВСІ рекомендації ( медикаменти, харчові додатки), то за один рік покращуємо стан кісток на 1%.

Остеопороз діагностують при демінералізації кісток на 25%. І тому після сорока років (шестидесяти)  потрібно щоденно вживати АКВАДЕТРИМ  до 1000 ОД (>40-500 ОД) плюс суміші з багатим мінеральним складом.

Будьте здорові.

Консультація щодо лікування вен без операції унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Тамари Олексіївни по телефону 0508078724.

Про метод

Протипоказання

До відома

Stay in touch

При бажанні зберегти наявні венозні судини (так як в організмі людини немає зайвих органів і систем), то лікування розширення вен потрібно проводити щадним зберігаючим судини методом лікування. Таким є запатентований метод Терновської Тамари Олексіївни.

Переваги даного способу лікування в порівнянні з іншими методами наступні:
а) для лікування використовуються гомеопатичні препарати, компреси на травах, лікарський розчин, який включає в тому числі і активний кисень, який в нормі виробляється клітинами імунної системи і не є шкідливим, а навпаки, при його введенні організм в цілому, отримує оздоровчий ефект;
б) при застосуванні СПОСОБУ ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОГО РОЗШИРЕННЯ ВЕН КІНЦІВОК не відбувається виключення вени, або її окремої ділянки і зберігається її функція, що особливо важливо для пацієнтів і дає можливість застосовувати цей метод без вікових обмежень, а також на початкових стадіях захворювання.
Процедура займає в середньому годину (кількість таких сеансів – залежить від кожного конкретного випадку) і дозволяє негайно повернутися до звичайного життя.
Спостереження за вилікуваними протягом 14 років показало високу ефективність цього методу. Лікувати вену потрібно, якщо вона дійсно «хвора»:
1. Виступає над рівнем шкіри і звита;
2. Не виступає над рівнем шкіри, але звита;
3. Ознаки УЗО: ретроградний потік крові, неспроможні клапани, вена більшого діаметру, ніж в нормі.
Якщо вена просто видно крізь ніжну шкіру, то її і лікувати взагалі не потрібно.

50 – 60% потребують підліковування,
дотримання рекомендацій зменшує ризик рецидиву і поширення варикозу.

Основні протипоказання до лікування варикозу методом Терновської Т. О.

1) В анамнезі – кодування від алкоголю та наркоманії.
2) Дисплазія, аномалія розвитку судин шиї і голови.
3) Атеросклероз судин шиї і голови.
4) Онкозахворювання з метастазуванням.
5) Тяжка анемія (гемоглобін менше 100 г/л (недокрів’я)).
6) Гемофілія — вроджене незсідання крові.
7) Неспецифічний виразковий коліт у гострій фазі захворювання.
8) Артеріальний тиск нижче 80 мм рт. ст.
9) Вагітність, годування груддю.
10) Афібриногенемія.
11) Капіляротоксикоз.
12) Тромбоцитопенічна пурпура.
13) ДВЗ-синдром.
14) Бешиха наявна або в анамнезі, так як при лікуванні може бути загострення захворювання у вигляді шкірних проявів або флебіту (внесено 26.07.2016г.).
15) Психічні захворювання.
16) Недотримання дієти (їжа без солі і цукру) за 1 тиждень до лікування.
17) Недотримання дієти (їжа без солі і цукру) безстроково, при наявності трофічних змін в нижніх кінцівках (ліподерматосклероз, пігментація, виразки наявної або в анамнезі).
18) Аритмія.
19) Флебіти, тромбофлебіти.
20) Діаметр розширеної вени 10 мм і більше.
21) Здорові вени.

Методика Терновської Тамари Олексіївни лікування варикозного розширення вен кінцівок за допомогою, в тому числі перекису водню не можлива при спробі заочного вивчення!

На даний момент право використовувати метод Терновської Т. О. не було передано жодній приватній особі або організації.

Всі тонкощі лікування запатентованим методом Терновської Т. О. (Н2О2), відомі лише її автору.

За непрофесійне, дилетантське, безграмотне використання іншими особами даного методу, що може призвести до серйозних ускладнень, автор методу не несе відповідальність.

Незважаючи на уявну простоту, дана процедура вимагає великого досвіду і вміння.

У медичному кабінеті центру «Материнка» Ви будете проходити лікування під керівництвом автора методу.

Call Now Button